☏ 0212 594 83 44 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kalyon İplik

%100 Güven ve Kalite sloganıyla sattığımız Kalyon İplik taleplerinizde her kalınlığa uygun Kalyon İplik bulunmaktadır.

Kalyon İplikDikiş nakış işleri geçmiş tarihten bu yana değerini korumuştur. Modanın ve modacının dünya çapında yürüttüğü ve tanıttığı işler arasında yer almıştır. Bu noktada kalyon ipliği ve dikiş nakış işlerinin önemi yadsınamaz bir gerçekliktir. Kıyafet tasarımının öneminin yanında nasıl bir iplik ile dikildiği son derece önem taşımaktadır. İplik kalitesi dikimi yapılan kıyafetin tamamlayıcısıdır. İnternet sitemizden dilediğiniz kalite de iplik seçiminizi yapabilirsiniz. Sadece iplik çeşitleri ile sınırlı bir web sitemiz olmamakla birlikte tüm dikiş nakış malzemeleri konusunda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ürün seçimlerinizde kargo takibinizi yaparak Türkiye’nin her yerine ürünlerinizi ulaştırmaktayız. İnternet sitemizden sürekli güncellenen ürün ağımızı takip edebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kalyon iplik çeşitlerimize de mutlaka incelemenizi önermekteyiz. İpliklerimiz kaliteli polyester üretimi olup kullanım amacınıza tam olarak uygundur. Dikiş ipliği kalitesini sadece kullandığınız kıyafet için değerlendirmemelisiniz. Kulanmış olduğunuz makinenin teknik kullanım kalitesi içinde iplik kalitesi son derece önem taşımaktadır. Bütçenize uygun her kalite de iplik çeşitlerimiz sitemizde yer almaktadır. Ürün çeşitliliğimiz sadece iplik üzerine olmayıp dikiş nakış ürünleri konusunda alternatifimiz çoktur.
 
KALYON İPLİK
 
Kalyon İplik Ürün Çeşitliliğimize Mutlaka Göz Atın
Dikiş ipliğinde kalite bakımından belirleyici unsurlar vardır. Kullanılan üründe kopma olmamalı ve dikişler sökülmemelidir. Dikimi yapılan kumaşın üzerinde kaliteli görünümde son derece önem taşımaktadır. Dikiş nakış işleriniz için gerekli olan her türlü ürün çeşidi seçimi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Makine iğnesi, çuval ağzı ipliği, çuval ağzı makinesi ve makine yağı gibi tüm ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. İnternet üzerinden toptan satışlarımız konusunda ve aklınıza takılan her türlü sorularınızı web sitemizden canlı destek bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemiz bölümünden yeni ürünleri takip edebilir indirimli ürünler konusunda da bilgi edinebilirsiniz. Bizim için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. 20 yıllık hizmet anlayışımız boyunca her zaman sizin memnuniyetiniz bizim için en önde gelen unsurlardan biri olmuştur. Önce güven sloganı ile başladığımız hizmetimize yine güven diyerek devam etmekteyiz. Web sitemiz üzerinden ücretsiz üyelik gerçekleştirebilir ve ürün çeşitliliğimizi daha net takip edebilirsiniz.
 
Kalyon İplikKalyon İplik Çeşitlerinde Kalite Ve Güven Bir Arada
Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetimizi tamamen müşteri odaklı olarak düşünüp çalışmalarımıza hep bu doğrultuda devam etmekteyiz. Ürün katalogumuzu her zaman yenileyip sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Çeşitliliğimiz kalyon ipliği, nakış ipliği, koli bandı, makas, indigo iplik, suda eriyen iplik, nakış talası, misina ipi, oltalı iplik gibi her çeşit ihtiyaç ürünleri için bize ulaşabilirsiniz. Tek bir ürün çeşitliliği üzerinde durmayıp kalyon iplik çeşitliliğini de sizlere sunmaktayız. 
 
Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ulaşımınız mümkündür. Göndermiş olduğumuz ürünler konusunda garanti vermekte olup ürün takibimizi bizzat yaparız ve ürünlerinizi sizlere belirtilen süre içinde ulaştırırız. Kalite ve doğru hizmet anlayışımız ile amacımız sizlerin memnuniyetidir. Ürünlerimiz ile ilgili arı ve detaylı bilgi almak istediğinizde web sitemizin sol kısmında ürün adı yazılan linklere tıklayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat bilgisi ödeme olanakları ve merak ettikleriniz için ayrıca bizlere web sitemiz üzerinden iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 20 yıldır iplik ve iplik çeşitleri ve tüm dikiş nakış malzemeleri konusunda en güvenilir hizmeti tüm müşterilerimizin memnuniyetine sunmanın gururunu yaşamaktayız. Sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Dikiş nakış iplik, kalyon ipliği  ve makine iğnesi ve tüm ihtiyaçlarınız için sizlere bir internet sitesi yakınlığındayız. Kalite ve güvenli bir alış veriş için bizi seçin.
 

DİKİŞ İPLİĞİ A. Ş.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Eski Edirne Asfaltı No:741/C

Sultangazi / İSTANBUL

Telefon:

0212 594 83 44

E-mail:

info@dikisipligi.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :