☏ 0212 594 83 44 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dikiş İpliği

Dikiş ipliği ve oltalı iplik başta olmak üzere daha onlarca kategoride binlerce ürünü tek tıkla bulmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bunu bizimle başarmanın keyfini de sürebilirsiniz.

Dikiş İpliğiTekstil sektörü ile ilgili en eşsiz üretim ve yatırım aşamalarına devam eden işletmemiz, net satış adresi ve İstanbul genelinde 4 şubesi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Sizlerde üretim aşamasında kullanmanız gereken tüm iplik çeşitlerini saniyeler içerisinde bulmak ve hemen uygun bedeller ödeyerek almak istiyorsanız bu büyük ailenin parçası olabilir kendiniz için doğru bir karar verdiğinizi görebilirsiniz. Sitemiz bünyesinde özel kampanyalar ve dünyanın en önemli markalarının piyasaya sürdüğü dikiş ipliği ve oltalı iplik şıklarını da bulabileceksiniz. İçerik bakımından farklı, kalite yönünden ayrıcalıklı ve her birinin getireceği avantajları görerek karar vereceğiniz süreç için sadece tek tıkla bilgi almanız da söz konusu olabilmektedir.
 
Online İplik Alışverişi Denildiğinde Tek Adresiz
Sizlerin ayağınıza kadar hizmet vermenin memnuniyetini fazlası ile yaşamaktayız. 1989 yılından bugüne kadar her geçen gün atmış olduğumuz sağlam temelin üzerine bir kat daha çıkma gayretinde olduğumuzu ve siz müşterilerimizin görüşleri ile daimi olarak kendimizi yenilediğimizi de söylemek isteriz. Bu gelişmeler ışığında başından sonuna kadar tek bir sorunla dahi karşılaşmadan alışverişinizi yapabilme taahhüdünü de veriyoruz. E satış platformumuz içerisinde en kısa sürede bulacağınız oltalı iplik, dikiş ipliği ve oltalı iplik türlerini de inceleyebilir ve temin etmenizin gerekli olduğu ürünü derhal bulabilirsiniz. Dilediğiniz oranda sipariş verebilme şansına sahip olduğunuzu ve asla herhangi bir alt limit koymadığımızı da görebilirsiniz. Hızlı bir ürün temin etme ve 48 saat içerisinde PTT kargo güvencesiyle teslim alabilmenin altını da çizmek isteriz.
 
Kalyon İplik Ve Makine İğnesi Çeşitleri
Üretimlerinizin birinci sınıf olması ve kalite kontrol aşamalarından geçmesine yönelik iplik seçimleri maksimum önem arz etmektedir. Bu nedenle sizi yarı yolda bırakmayacak türden seçimler yapılması zaruridir. Dolayısı ile sizlere katkı verecek kalyon iplik, dikiş ipliği ve oltalı iplik ihtiyaçlarınızı de hemen giderebilir ve siparişlerinizi gün boyu tarafımıza iletebilirsiniz. Dikişlerin seri bir biçimde olmasında efektif misyonu ise gayet tabi makineler üstlenmektedir.
 
Dikiş İpliği Online Satış
 
Makinelerde iplikleri ürünler üzerinde kullandıran aracı öğe iğneler olmaktadır. Bu iğneler zaman içerisinde kırılabilir ya da herhangi bir başka sorunla uğraşmanıza sizi maruz bırakabilir. İşlerinizin aksadığını düşüneceğiniz bu zaman diliminde devreye sitemiz gireri. Çünkü biz mutlu müşteri misyonu ile hareket eden merkez olmaktayız. Hemen kullandığınız modelin makine iğnesi alımını yapmak üzere bizi seçebilirsiniz. Genel piyasanın çok altında paralar ödeyerek acil eksiğinizi gidermenin farkını da bu sayede görebilirsiniz.
 
7 Gün 24 Saat İplik Alışverişi Yapabileceğiniz Site
Her zaman en iyisini en ucuza sunma gayreti ile satış hayatına devam eden adresimiz, bundan sonra tek müdavimi olacağınız yer olmayı da iddia etmektedir. Dikiş ipliği ve oltalı iplik başta olmak üzere daha onlarca kategoride binlerce ürünü tek tıkla bulmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bunu bizimle başarmanın keyfini de sürebilirsiniz.
 
24 saat süren alışveriş desteği, takıldığınız her noktada ulaşabileceğiniz iletişim yolları ve çok daha fazlası için sizlerde derhal bizimle irtibata geçebilirsiniz. Online alanın en büyük iplikçisi olan ve müşterilerine harika hizmet sunan firmamız, artık bütçenize dost bir süreci yaşamanın kapılarını da ardına kadar açacaktır.
 

DİKİŞ İPLİĞİ A. Ş.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Eski Edirne Asfaltı No:741/C

Sultangazi / İSTANBUL

Telefon:

0212 594 83 44

E-mail:

info@dikisipligi.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :