☏ 0212 594 83 44 Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

ELBİSTAN OLTALI İPLİK

Oltalı İplik satışında Türkiye'nin lider markası Metra İplik'den ELBİSTAN merkezli satışıyla ELBİSTAN Oltalı İplik aynı gün kargo ile teslimat.

ELBİSTAN Oltalı İplikELBİSTAN Oltalı İplikte Lider Firmamızla İletişime Geçin
1989 yılında kurularak bugünlere kadar gelen sektörün en başarılı Oltalı İplik satış firması olan, İstanbul- Küçük köyde faaliyet gösteren daha sonra Sultangazi ve Arnavutköy de şubeleri açılan firmamız Metra iplik tekstil alanında başarılı hamleleri ile satış yapmaya devam etmektedir. Ayrıca internet şubesi kurularak dikiş ipliği alanında ülkemizin her yerine ulaşan müşteri portföyüne verdiğimiz hizmetlerle bulunduğumuz konumda adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. 20 yıllık tecrübe ve sürekli yenilenen ürün çeşitliliği konusunda sunum yapan firmamız ELBİSTAN bölgesinden Trakya’ ya kadar ulaşarak uygun ödeme seçenekleriyle sizlere hizmet vermektedir.

 

ELBİSTAN Oltalı İplik SatışTercih ettiğiniz markaları piyasaya sunarak genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile polyester ve naylon esaslı oltalı iplik üretimi yapmaya devam eden firmamız; bu sektörde birçok alanda yatırım yapmaya hazırlanmaktadır. Dünyanın önde gelen iplik üreticileri arasında olan firmamız piyasalara daha iyi hizmet sunmak amacıyla tüm teknolojilere sahip atölyemizde hem ulusal hem de uluslararası pazarlama yaparak büyük bir aile oluştur. Hemen hemen her bölgede hizmet ağı kurulan firmamız son olarak yatırımlarını ELBİSTAN Bölgesi üzerinde yapmıştır. Ayrıca internet üzerinde çalışmalarına devam ederek ihtiyaçlara daha çabuk cevap verebilmektedir. İster toptan isterseniz adet bazında talep ettiğiniz her türlü iplik ve makine gereçleri konusunda uygun fiyat ve hızlı satış ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

 

ELBİSTAN Siyah Oltalı İplik

Ürün Yelpazemiz Çok Geniş
Kapasitesini daha da arttırarak, üstün kalite anlayışı ile adını zirvede tutmayı hedefleyen firmamız internet üzerinden de satış yapmaktadır. Ürün portföyümüz arasında; oltalı- altın başak- coats- bora- türip- kalyon- türsan- türkot marka iplik, suda eriyen iplikler, misina ipi, nakış ipliği, sim ipliği, indigo ipi- makine yağı, çuval ağzı bağlama ipi ve makinası, nakış telası, guterman, koli bandı, makas, meto ve saya ipliği gibi pek çok çeşitlerimiz bulunmaktadır. İnternetin en büyük iplikçisi olan firmamız Türkiye’nin her yerine PTT kargo ile kapıda ödeme seçenekleriyle hizmet vermektedir. Örneğin ELBİSTAN Oltalı İplik ve oltalı iplik toptan fiyatları ELBİSTAN diye internet üzerinden giriş yaptığınızda size sunulan tüm kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda sitemizi inceleyerek yada firmamız ile iletişim kurarak hem toptan fiyatlarımız hem de parekende satışlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

ELBİSTAN Oltalı İplik

 

Firmamızın Sağladığı Oltalı İplik Kartelasının Amacı
İnternet mağazamız üzerinden yapılan her satış uygun fiyat garantisi ve hızlı gönderi ile anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından sizlere sorunsuz ulaştırılmaktadır. Sipariş verdiğiniz her ürün sipariş anından sipariş ulaşana kadar kontrolü elden bırakmayıp bunun için görevli olan personelimiz tüm takip işlerini özveriyle yapmaktadır. Firmamız için güven ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olup, ihtiyacınıza göre talep ettiğiniz her ürün zamanında elinizde olmaktadır. Bunun için büyük bir özveri ile çalışan ekibimiz özellikle esneklik özelliğinden dolayı zorlamalara karşı dirençli olan oltalı ipi tercih eden müşterilerine kartela hazırlamaktadır. Bu kartelada oltalı ipliğin kullanılacağı alanlar ve numaraları belirtilmektedir.  Oltalı iplik arayanlara özel ELBİSTAN merkezli en hızlı oltalı iplik teslimatı yaparak ELBİSTAN oltalı iplik hizmeti sunulmaktadır.


ELBİSTAN Organic Oltalı İplik• Örneğin oltalı iplik 7
• Blue Jean
• Suni deri, branda
• Yatak kapitone
• Çanta- bavul
• Kumaş top başı dikiminde
• Çuval ağzı dikişlerinde, kullanılacağı iğne numarasına kadar belirtilmektedir.

ELBİSTAN Oltalı İplik

 

ELBİSTAN oltalı iplik satış bölümünü incelediğinizde, istediğiniz renk iplik kartelada yok ise talep edilen renk özel boyama yapılabilmektedir. Tekstil alanında güçlü bir altyapıya sahip ELBİSTAN bölgesinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, devamlı artan ürün seçenekleri ile diğer bölgelerimize de hizmet vererek büyük bir başarı yakalamıştır. Bu kapsamda firmamızı tercih ederek ütüye karşı, sıcak suya karşı, taşlamaya karşı, tere ve sürtünmeye karşı dayanıklı iplerimizden olan oltalı ipleri güvenle ister sitemizden isterseniz yerimize gelerek temin edebilirsiniz.

 

 

ELBİSTAN Oltalı İplik FiyatlarıDetaylı bilgi almak, sipariş vermek ve tüm sorularınız için 0212 594 83 44 telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca e-mail ile ulaşmak isterseniz info@dikisipligi.com e-mail gönderebilr veya sitemiz üzerinden hızlı başvuru / iletşim formunu doldurabilirsiniz. 

Müşteri temsilcilerimiz sizi gün içerisinde mutlaka arayacaktır.

 

DİKİŞ İPLİĞİ A. Ş.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Eski Edirne Asfaltı No:741/C

Sultangazi / İSTANBUL

Telefon:

0212 594 83 44

E-mail:

info@dikisipligi.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :